Ivf-site.nl, alles over ivf, iui en icsi behandelingen!


[Zaterdag 13 juni '26 - 13:46]

Ga naar de indexpagina  Forum index Ga naar de actieve topics  Actieve topics
Zoeken op het ivf-site forum  Zoeken







Ga naar beneden


Index / Cryo / hoeveel cryo's goed ontdooid?
sofi
Masterfull


Door sofi - Dinsdag 15 maart 2011, 20:41

Wij zitten bij MCK Leiderdorp. Onze 5 cryo's waren per stuk ingevroren, voor de 1e cryoTP hebben ze er 4 moeten ontdooien om 1 goede te hebben maar het is helaas geen zs geworden. Vanochtend zijn we gebeld of de laatste goed ontdooit was voor de laatste cryoTP maar dat was helaas niet het geval.
Ik vond het wel erg tegenvallen om van de 5 cryo's maar 1 goede te hebben. Wat is jullie ervaring??
Wij gaan nu voor de 2e punctie....


  __________
35jr mmm sinds feb '10; icsi/ivf. 1e poging 2tp geen zs, van de 5 cryo's maar 1 goed ontdooid. 2e poging 7 embryo's, verse tp geen zs. 4-8 tp cryo,mislukt. laatste 2 cryo's niet goed ontdooit. SO in DD. okt'11 start DD, 9-11-11 positief getest!
missd
Masterfull


Door missd - Dinsdag 15 maart 2011, 21:04

Na onze eerste icsi poging hadden we nog 3 cryo's over en ik was er eigenlijk van overtuigd dat er in ieder geval 1 goed zou zijn om terug geplaatst te worden. helaas het tegendeel werd bewezen. alledrie de cryo's waren niet goed ontdooid..
Het hangt er denk ik maar net vanaf wat de kwaliteit is van dr cryo's en een beetje goed geluk ..

In ieder geval veel succes met de 2de poging!!


  __________
1e ICSI poging mislukt, 2-11 punctie 5-11 tp 17-11 testen // ZWANGER !!! 21 juli 2011 is Massimo geboren <3
sofi
Masterfull


Door sofi - Dinsdag 15 maart 2011, 21:27

Wat heftig he? Ze hebben ons verteld dat ze niks over de kansen kunnen zeggen of het goed gaat of niet. Het blijft onzeker dus....hoeveel kansen je echt hebt....wij dachten met een opbrengst van 21 eicellen voorlopig geen punctie te hebben maar vooral terugplaatsingen, niets is minder waar, na 4 maanden zijn we alweer aan poging 2 toe.


  __________
35jr mmm sinds feb '10; icsi/ivf. 1e poging 2tp geen zs, van de 5 cryo's maar 1 goed ontdooid. 2e poging 7 embryo's, verse tp geen zs. 4-8 tp cryo,mislukt. laatste 2 cryo's niet goed ontdooit. SO in DD. okt'11 start DD, 9-11-11 positief getest!
tanja1969
Ivf-site Queen !


Deze gebruiker heeft MSN Messenger
Door tanja1969 - Dinsdag 15 maart 2011, 21:33

hey sofi,

wij hadden alleen bij onze afgelopen poging 4 cryo's gehad.
wij hebben wel het geluk gehad dat ze alle 4 (wel 1 per keer) goed uit de ontdooiing zijn gekomen en verder zijn gaan delen, maar helaas is geen een blijven plakken, en nu gaan we op voor onze allerlaatste punctie

jullie succes bij jullie 2e punctie.

liefs Tanja


  __________
42 jaar, IVF-1 geen bevruchting, ICSI-2 zwanger curettage, ICSI-3 + 1 cryo helaas, ICSI-4 helaas, ICSI-5 vroege miskraam, ICSI-6 zwanger curettage, alle4 cryo's helaas, icsi7 helaas, icsi-8 helaas, einde voor ons, 2 boys (1995 en 2000) uit eerdere relatie
sofi
Masterfull


Door sofi - Dinsdag 15 maart 2011, 21:35

Dank voor je reactie, heel veel succes met jullie punctie!


  __________
35jr mmm sinds feb '10; icsi/ivf. 1e poging 2tp geen zs, van de 5 cryo's maar 1 goed ontdooid. 2e poging 7 embryo's, verse tp geen zs. 4-8 tp cryo,mislukt. laatste 2 cryo's niet goed ontdooit. SO in DD. okt'11 start DD, 9-11-11 positief getest!
waterlelie
Awesome


Deze gebruiker heeft MSN Messenger
Door waterlelie - Donderdag 17 maart 2011, 11:21

hoi sofi,
ja dat is denk ik verschillend. wij hadden er 2 van a kwaliteit (beste) nog in de vriezer en tijdens het ondooien is er eentje niet goed gegaan en de andere is mijn zoon van nu 17 maanden.


  __________
30 jaar,1e kind,30-10-08 testen ZWANGER helaas miskraam! tp van de cryo 27-11-08,14-2-08 ZWANGER, onze zoon Egemen is op 11-10-09 geboren.25-03-11 ZWANGER! van brusje uitgerekend 28-11-2011 we krijgen een meisje!!
avtmouse
Godlike
Online!

Door avtmouse - Vrijdag 18 maart 2011, 16:30

Hallo Sofi,
Wij hebben uit 3 ICSI-pogingen in totaal 4 crio's gehad. Allemaal hele goede tot "top" embryo's (woorden van de arts)
Daarvan is er uiteindelijk maar 1 goed ontdooit.

Wat ik ooit heb gelezen is dat het percentage goede ontdooingen wel verschilt per ziekenhuis. Grote fertiliteitsafdelingen schijnen slechter te scoren.

Succes meid!

Groetjes, Nans


  __________
40 jaar, 7 jaar MMM: hsg-scan, 2 operaties ivm septum ( tussenschotje ), IUI's, 1x escape IUI, 3 x Icsi, criootje van 3e poging heeft het niet overleefd. wij gaan verder met adoptie!
mutley
Almost in heaven
Online!

Door mutley - Vrijdag 18 maart 2011, 19:19

hoi!

Uit de eerste icsi is mn dochter geboren en 6 cryo's ingevroren.
Ze waren verdeeld over 2 rietjes dus 3 om 3.
Tijdens de cryo poging zijn alle 3 cryo's goed ontdooit, de beste teruggeplaatst en blijven zitten, ben nu 15 weken zwanger.
Helaas zijn de andere 2 vernietigd.
De overige 3 zijn nog steeds ingevroren.

sterkte ermee!

gr mutley


  __________
29 jr 1e ICSI------>trotse mama van Lotte geboren op 23 juni '09 // en van Aaron geboren op 30 augustus 2011
lmarleen
Awesome


Door lmarleen - Zaterdag 19 maart 2011, 16:39

Jeetje zeg, echt balen voor jullie. je kunt inderdaad niets over de kansen zeggen, tis echt geluk hebben...
wij hebben geluk gehade. Hadden 1 verse TP en 8 cryo's, waarvan er 7 zijn teruggeplaats, de zevende is blijven zitten ben nu 31 weken zwanger. we hebben dus nog 1 cryo in de vriezer zitten.


  __________
6 iui zonder, 6 iui met hormonen, 1ste IVF TP mislukt, TP 2 mislukt, TP 3 mislukt, TP 4 mislukt. TP 5 mislukt. TP 6 mislukt, TP 7 mislukt, TP 8 getest op 11 aug. WIJ ZIJN ZWANGER!! Tygo is geboren op 22 mei 2011
charlotte
Addict
Online!

Door charlotte - Zondag 20 maart 2011, 17:55

Hoi Sofi, ik ken het gevoel helaas.....ook wij hebben van een (onze tweede) icsi maar 1 tp gehad ondanks de 22 eicellen en 5 cryos. Ik had wel het geluk zwanger te zijn geworen van de enige eicel die werd teruggeplaatst bij de verse poging. De 5 cryos zijn allemaal niet goed ontdooid. Ook in de pogingen daarna hebben we weinig geluk gehad met het ondooien van cryos. Ik weet het niet meer precies maar we hebben er toch wel 15 gehad en daarvan zijn er denk ik 3 ofzo goed ontdooid en teruggeplaatst. Dat lag in ieder geval (denk ik) niet aan de kwaliteit bij het invriezen van ons ziekenhuis hanteert strenge normen voor invriezen. Het voorgaande betreft overigens ons NL verhaal. We zijn ooit begonnen in Dusseldorf en daar zijn wel al onze cryos goed ontdooid. Ze gebruiken daar een ander protocol omdat ze in Dld niet aan embrypselectie mogen doen en dus veel eerder invriezen. Dat heeft uiteraard ook nadelen: je krijgt dus niet de beste embryo('s) terug bij de verse tp e
n de slagingskans van een cryoytp is niet zo groot omdat ze niet hebben kunnen kijken of de embryo goed doordeelt. We hadden in Dld dus wel veel terugplaatsingen uit die eerste poging waaronder cryotp. Een kindje heeft die poging alleen helaas niet opgeleverd.

Uiteraard hoop je op meer na zoveel eicellen. Na mijn poging met 22 eicellen en 1 tp zat ik bij de follikelmetingen en de puncgtie veel veel minder in de rats oevr het aantal eitjes en embryos dan daarvoor....Had toch het gevoel gekregen dat dat niet alles zegt over kansen....Mijn derde kindje heb ik gekregen uit een poging waarvan we nog hebben overwogen het stop te zetten omdat ik maar 4 eicellen had.....

Succes! Charlotte


  __________
2 kindjes (2006 en 2008) begin 2009 zwanger van een cryo na 9 weken een miskraam. tweede verse icsipoging voor een derde kindje helaas weer een miskraam met 10 weken. na veel verse pogingen toch nog een derde kindje. wat hebben wij veel geluk gehad!
 


ga naar boven


Geregistreerde gebruikers online (0)
Er zijn momenteel geen geregistreerde gebruikers online.