Ivf-site.nl, alles over ivf, iui en icsi behandelingen!


[Zaterdag 13 juni '26 - 15:03]

Ga naar de indexpagina  Forum index Ga naar de actieve topics  Actieve topics
Zoeken op het ivf-site forum  Zoeken







Ga naar beneden


Index / Vragen / iemand enig idee wat dit kan zijn?
lindamvjulian
Awesome


Door lindamvjulian - Woensdag 13 januari 2010, 22:16

Ik moet even kijken hoe en in welke volgorde ik mijn vraag ga stellen zodat ik het begrijpelijk houd.
Allereerst heb ik een uterus bicornis ( hoornvormige baarmoeder) en bleek tijdens een kijkoperatie dat ik wat verklevingen heb op mijn darmen en blaas. Ik heb al een paar jaar ( na de keizersnee van mijn zoon) last van mijn zij/ onder de ribbenboog. Ik heb ook een derde nier aan die kant en er blijkt een cyste op te zitten. Voor dit alles ben ik nu weer onder behandeling van de uroloog.
Ik heb af en toe tussentijds bloedverlies, hevige menstruaties en al jaren soms een trekkerig gevoel in mijn baarmoeder.
Na de laatste IVF poging, in mei, heb ik last van heel veel afscheiding ( wat zich vooral openbaard tijdens gemeenschap).
Dit alles bij elkaar zit me niet lekker en ik heb echt het idee dat alles met elkaar in verband staat.

Ik ben van ons huidig ziekenhuis ( UMCG) overgestapt naar Dusseldorf waar we onze laatste poging willen gaan doen. Maar dit is even uitgesteld vanwege de bezoeken aan de uroloog. In het UMCG zijn ze niet van plan om verder te zoeken en ik heb ook altijd het idee dat ze me gewoon niet begrijpen.

Heeft iemand enig idee wat het zou kunnen zijn of wat ik het beste kan doen?


  __________
Uterus bicornis.Na ruim 4 jaar zwanger na 4 keer iui. Gezonde zoon van 13-05-2003. sinds 7 jaar bezig voor brusje. 6 keer IUI, 6 keer IVF ec. 2 keer ICSI nu met lucrin. helaas mislukt. Nu nog 2 cryo's.
krul
Masterfull


Door krul - Donderdag 14 januari 2010, 07:45

Hoi,

Misschien is een osteopaat wat voor jou! Die kan verklevingen heel goed signaleren en losmaken! Google maar eens op osteopathie.
Hoop dat je er iets aan hebt! Succes met alles, gr. krul


  __________
41 jr,4 jaar bezig, 2x iui, bbz, mk, 5 IVFbehandelingen waarvan de laatste 2 in DD...totaal 13 tp's (18 embryo's ) van de laatstste even zwanger, mk...Nog 1 laatste cryo in DD...en toen zomaar ineens SPONTAAN zwanger!! 27-07-11 onze zoon geboren!!
Ester
Addict


Door Ester - Donderdag 14 januari 2010, 15:05

Ja, dat is ook het eerste waar ik aan dacht: een osteopaat.

Ik heb er zelf ervaring mee en hij heeft bij mij een aantal verklevingen goed weg kunnen halen. Al waren ze maar klein... maar eens gaan praten kan natuurlijk nooit kwaad.

Succes en heel veel sterkte!
Ester


  __________
september '07 bevallen van een zoon (na 2de icsi), 7 weken te vroeg, maar alles gaat nu goed. Sinds november 08 bezig voor een brusje. 1ste cryo mislukt, 2de cryo mislukt, 1ste icsi mislukt, 2de icsi zwanger!! 4 maart 2010 bevallen van een gezonde dochter
Herma
Addict
Online!

Door Herma - Vrijdag 15 januari 2010, 14:22

Hoi , is er bij jouw ooit gekeken naar endometriose? Sommige klachten van jouw komen bij bekend voor.

Groetjes Herma


  __________
endometriose is de boosdoener. wachtweken 4e ivf.
 


ga naar boven


Geregistreerde gebruikers online (0)
Er zijn momenteel geen geregistreerde gebruikers online.