Ivf-site.nl, alles over ivf, iui en icsi behandelingen!


[Zaterdag 13 juni '26 - 13:12]

Ga naar de indexpagina  Forum index Ga naar de actieve topics  Actieve topics
Zoeken op het ivf-site forum  Zoeken







Ga naar beneden


Index / Zwanger / vleesboom tijdens zwangerschap???
Ellent
Addict


Door Ellent - Donderdag 11 juni 2009, 20:34

Hoi Allemaal,

Afgelopen dinsdagmorgen kreeg ik ontzettende pijnlijke buikpijn aanvallen en toen heb ik meteen het ziekenhuis gebeld omdat ik nu 14 weken zwanger ben.
Ze vonden het niet nodig dat ik langs zou komen omdat ik geen bloedverlies had.
Ik heb het nog even aangezien maar in de middag werd de pijn zo erg dat ik het niet meer uithield en was zo bang dat er iets mis was.
Toen heb ik toch maar weer het ziekenhuis gebeld en nu mocht ik eindelijk wel komen.
Na bijna een uur in de wachtkamer te hebben gezeten bij de triagekamer werd ik dan toch eindelijk geholpen en daar zag ze een vleesboompje maar ze dacht dat ik daar niet zoveel pijn van kon hebben dus werd ik op een bed gelegd met een zetpil tegen de krampen ook werd er urine naar het lab gebracht.
De zetpil hielp helemaal niets en na een uur kregen we de uitslag van de urine, er zaten wat rode bloedlichaampjes in mijn urine.
Ik werd weer naar huis gestuurd met een zetpil maar dan diclofinac 100mg en ze zouden mij dan 's avonds bellen om te vragen hoe het ging.
Toen ze om 10 uur nog niet gebeld hadden zijn we maar naar bed gegaan.
De volgende ochtend werd ik om 9 uur gebeld door de arts met de mededeling dat ze helemaal vergeten was om me te bellen en dat ik de volgende dag naar de poli kon komen.
Nu kreeg ik daar weer een andere arts en die zei dat ik wel veel last van die vleesboom kon hebben.
En werd met de mededeling weggestuurd dat ik maar een paracetamol moest nemen tegen de pijn en dat dit wel mijn hele zwangerschap aan kon blijven.
Ik heb er ontzettend veel last van en kan hierdoor ook niet werken.
Kan namelijk niet lang zitten doordat mijn buik opgezet is en ik erg last heb van mijn rug ook ben ik erg moe.
Wie heeft hier ervaringen mee en wat zouden jullie doen?

Groetjes Ellen


  __________
36 jaar,Na 4 ivf pogingen is onze zoon Keano op 20-11-2009 geboren
zonnestraal
Godlike
Online!

Door zonnestraal - Vrijdag 12 juni 2009, 13:00

hoi Ellent,

Wat laten ze je zwemmen zeg, vindt het zoals ik het lees een vreemd verhaal. Het lijkt wel alsof ze je niet serieus nemen.
Ik zou het goed in de gaten blijven houden, als je het echt niet vertrouwt gewoon weer bellen. En desnoods ga je naar de eerste hulp van een ander ziekenhuis.
Doe het rustig aan zou ik zeggen, werken is nu niet belangrijk, het belangrijkste is dat jij en je kleine zich goed voelen.
je hebt niet voor niets 4x ivf achter de rug, je hoort serieus genomen te worden.

Sterkte en groetjes van Patries.



  __________
nieuweIVF poging brusje, wat zijn we blij!! 23 februari postitieve test
pietje
Awesome


Door pietje - Vrijdag 12 juni 2009, 14:35

Hoi Ellen,

Volgens mij laten ze een vleesboom zitten tijdens een zwangerschap.Ze moeten het natuurlijk wel goed in de gaten houden..Vervelend dat je er zoveel last en pijn van hebt.Misschien als de baby wat groeit,dat je baarmoeder op een andere plek gaat drukken en je er minder last van krijgt..
Sterkte,ik snap dat het geen prettig vooruitzicht is.
Laat je werk maar even je werk,jij en je baby zijn nu belangrijker..

dikke knuffel pietje


  __________
37jr,dochter uit '04(m.b.v.clomid),nieuwe vriend,9xiui,3x ivf mislukt.1xcryo mislukt.,leo behandeling gehad,weer aan de clomid.26/9/11 zwanger
liekje
Godlike


Door liekje - Vrijdag 12 juni 2009, 20:36

Hoi Ellen

Ook ik had myomen (vleesbomen vind ik een heel vies woord) tijdens de zwangerschap.
Rond de 12 week kreeg ik vreselijke buikpijnen. In het zh zagen ze 3 myomen van 6 ,7 en 9 cm doorsnee.
Mij is toen verteld dat ze kunnen doorgroeien tot ongeveer de 16e week .
De pijn wordt veroorzaakt door het te snel groeien wat druk op de bloedvaten zet.
Ik mocht vanaf toen niet meer werken,(werkte als verzorgende in de wijk),Maar dat vond ikzelf helemaal niet erg .
Als myomen te groot worden kunnen ze je kindje (groei)in de weg zitten ,maar aangezien je nu al bijna 16 weken bent zal het wel meevallen.
Het lijkt mij wel verstandig om er naar te laten kijken als je een echo hebt al is het maar voor je eigen gemoedsrust.

liefs Liek


  __________
mama van Mathijs*.Na 3xiui ,2xivf 6x icsi en 2 cryo's moeten we nu stoppen . we gaan samen verder.
 


ga naar boven


Geregistreerde gebruikers online (0)
Er zijn momenteel geen geregistreerde gebruikers online.