Goedendag
Misschien komt het niet vaak voor dat een man op deze site is maar ik zoek advies. In het kort: Ik ben 51 mijn vrouw is recent 42 geworden. Voor ons beide het 2e huwelijk, ik heb een zoon uit eerste huwelijk. Mijn vrouw en zoon zijn buitengewoon goede maatjes.
De dag na haar 42e verjaardag is de 4e terugplaatsing geweest. Alle behandelingen waren in Nederland en vooral de laatste in Utrecht (Diak)vonden wij qua behandeling prettig.
Na de 3e mislukte poging (ultimo 2006) heeft mijn vrouw een vreselijke dip van ca. 4 - 6 maanden gehad. Nu na de 4e dreigt het weer mis te gaan. Zij wil geen professionele hulp zoeken. Hoewel ik goed kan luisteren en kan praten (is deels mijn werk)niet denk in oplossingen, haar knuffel, vertroetel, verzorg, verwen en noem maar op heb ik het idee dat ik ernstig tekort schiet.
Wie heeft er voor mij wat bruikbare tips.

Door