Hallo meiden,
Na een ontzettend zwaar jaar..met een depressie... hebben we besloten niet meer verder te gaan met icsi. Het voelt goed..rust!!
We hebben ons in december ingeschreven voor adoptie en het BKA nummer ligt al veilig bij ons thuis.
Het gaat allemaal heel lang duren daar zijn we ons van bewust.
Gisteren "plopt" dan opeens de gedachte bij me op dat het sneller kan...een kindje in ons gezinnetje.......er is ook nog de mogelijkheid van KID!! Manlief gesproken; hij vind het zeer zeker een optie...heeft er absoluut geen problemen mee dat het kind dan niet "van hem" is, tenslotte zou het bij adoptie ook niet van hem zijn...van geen van ons..en toch voelen we dat we alle liefde willen geven en dat we er van overtuigd zijn dat het net als een eigen kind kan aanvoelen.
Dus we gaan ons maar eens orienteren.......alle informatie is welkom!!
Liefs Jelle

Door


Maar ik kon het niet meer opbrengen als ik eerlijk was.....dat gedoe met de injecties...het gefrutsel van al die mensen in wat ik voorheen als mijn intiemste plek beschouwde....de punctie waar ik me naartoe moest slepen..die grote hoeveelheid hormonen (waar ik toch gedeeltelijk de depressie van heb gekregen)........ik ben over zoveel grenzen van mijzelf heengestapt, heb me keer op keer "vermant"...ik kan dat gewoon niet meer aan. ( !!!dit is mijn beleving, wil niet negatief overkomen voor diegene die nog moeten starten!!!
Iedereen ervaart het anders )
)
)