Bij de huisarts gekomen werd mn bloeddruk gemeten en deze was goed en wilde hij dat ik bloed ging prikken in het ziekenhuis om bepaalde dingen uit te sluiten (gelijk na het bezoek bij de huisarts). Een van de eerste dingen die ik aan de huisarts vroeg was of we in de avond gewoon zouden kunnen starten met de behandeling en..........ja we mochten gewoon beginnen. We mochten gewoon beginnen omdat de duizeligheid niet door de medicatie komt van de behandeling, omdat we nog niet waren begonnen.
Nu heb ik gisteren de eerste injectie gehad en werd vanmorgen gelijk wakker met hoofdpijn en een vreemd gevoel in mn onderbuik (alsof mn menstruatie komt). Ook heb ik jammer genoeg nog steeds last van een soort duizeligheid.
Ik hoop dat er niks uit de bloeduitslagen komt maar dat het gewoon door de spanning komt en weer vanzelf overgaat. Afwachten maar
en ga in de middag even bellen voor de uitslag.x M


Door
.
.