Ivf-site.nl, alles over ivf, iui en icsi behandelingen!


[Dinsdag 9 juni '26 - 22:03]

Ga naar de indexpagina  Forum index Ga naar de actieve topics  Actieve topics
Zoeken op het ivf-site forum  Zoeken







Ga naar beneden


Index / Geboren! / updatje van ons eerste gesprek..
roosiej1990
Trainee


Door roosiej1990 - Vrijdag 1 juli 2011, 19:58

hey meiden,

afgelopen woensdag zijn we voor ons eerste gesprek na het ziekenhuis geweest. we zouden eigenlijk alleen eerst een gesprek krijgen bij de assistente, maar gelukkig hadden ze dat verplaats gelijk na de desbetreffende arts toe.. daar waren we erg blij mee want ook gelijk onderzoeken gehad. eerst hebben we zitten kletsen of er ziektes, aandoeningen in de familie voorkomen. daarna heeft ze dingen uitgelegt over risico's. toen heeft ze de onderzoeken bekeken die we bij de huisarts al gedaan hadden. (kleine spermaonderzoek en bloedonderzoek). ze vertelde dat er weinig aanwezig was bij me vriend. dus was flink balen voor ons maar we blijven goede hoop houden want ze zei der bij dat nog kon veranderen en dat maar klein onderzoek was en ze ging nu een uitgebreid onderzoek doen.

ik heb die dag gelijk 2 onderzoeken moeten ondergaan. ik heb een inwendig onderzoek moeten ondergaan, en bloed moeten laten prikken (6 buisjes),, 11 juli moeten we terug na het ziekenhuis moet manlief sperma in leveren en wort er een uitgebreid onderzoek gedaan en ik moet dan weer bloed laten prikken, om te kijken of ik een eisprong heb gehad. en dan 1 augustus terug voor de utislagen, dus weer 4 weken wachten.

zo nu zijn jullie weer een beetje op de hoogte.

Gr en liefs Tineke


 
Debbie
Addict


Door Debbie - Zaterdag 2 juli 2011, 19:32

Hoi Tineke,

Heel veel succes de aankomende tijd.

Groetjes Debbie


  __________
30 jr,2 embryo's en 11 cryo tp's gehad, 11e tp zwanger op onbekende lokatie uiteindelijk miskraam. **13e tp, 09/11/11 ZWANGER**
roosiej1990
Trainee


Door roosiej1990 - Zondag 3 juli 2011, 12:28

dankje wel.. alleen verkeerde gedeelte. haha had bij geboorte gedaan zag ik te laat haha


 
 


ga naar boven


Geregistreerde gebruikers online (0)
Er zijn momenteel geen geregistreerde gebruikers online.