Ivf-site.nl, alles over ivf, iui en icsi behandelingen!


[Dinsdag 9 juni '26 - 21:57]

Ga naar de indexpagina  Forum index Ga naar de actieve topics  Actieve topics
Zoeken op het ivf-site forum  Zoeken







Ga naar beneden


Index / ICSI / Aankomende de eerste spuit !
whitches
Addict
Online!

Door whitches - Woensdag 4 mei 2011, 14:50

Hallo allemaal,

Ik wil even dit van me afschrijven. We zijn afgelopen maandag in Gent geweest, voor een eerste echo, en we hebben het spuitschema doorgenomen, over 2 weken weer terug naar Belgie.

Ik vind het toch allemaal wel weer spannend, had het niet gedacht, want ja je denkt toch de druk is er af omdat we al een mooi mannetje hebben. Maar de zenuwen zijn toch wel aanwezig.

Ik mag aankomende zondag de 1e spuit zetten. Nooit meer gedacht om weer te gaan starten. Wilde het ivf gebeuren afsluiten nadat we een cryo terugplaatsing hebben gehad, maar het kriebelt toch weer.

Ben benieuwd hoe mijn lichaam gaat reageren dit keer, hopelijk weer net zo goed na de laatste icsi.

Alle meiden, succes met alles !

Groetjes Linda


  __________
31 jaar, na 9 behandelingen is Daan op 1 mei 2009 geboren, 30 sep tp in Gent voor een brusje> 2e icsi mislukt, eskimo'tjes niet goed ontdooit. 2012 ons jaar dan??
Hoopvol
Trainee


Door Hoopvol - Woensdag 4 mei 2011, 15:04

Hallo Linda,

Wij zijn bezig met onze eerst ICSI poging. Ik heb vandaag mijn eerste echo gehad. Ik ben nu bijna drie weken aan het spuiten met decapeptyl en puregon.

De gyn heeft gezegd dat we begin volgende week (misschien maandag al!) voor de punctie mogen komen, dus al erg snel.

Zaterdag moet ik weer voor een echo naar het ziekenhuis en dan gaan ze bekijken hoever het is met m'n eitjes en wanneer de punctie kan plaatsvinden. Oeioei, vind het allemaal reuze spannend (en ook wel wat eng hoor, vooral die punctie).

Sterkte Linda en houd moed hè.


  __________
34 jaar, bezig met 1e ICSI behandeling, sinds 15 april Decapep. en sinds 27 april Puregon, 4 mei 1e echo, 7 mei 2e echo, 9 mei punctie, 11 mei TP van een topper, geen cryo's, 26 mei testen: negatief. 2e ICSI poging waarschijnlijk augustus/september
Sidonia
Trainee


Door Sidonia - Woensdag 4 mei 2011, 15:19

Hallo witches,
Wat een herkenbaar verhaal schrijf je...
Wij gaan binnenkort (tenminste dat hoop ik want 23 mei hebben we eerst een gesprek over wanneer beginnen) ook beginnen voor een brusje.
We hebben al een prachtig meisje rondlopen dus je bent al mama maar je gevoel wil zo graag opnieuw zwanger worden, nogmaals moeder worden en natuurlijk een broertje of zusje voor de kleine.
Ik wil je heel veel succes wensen.
x sidonia


 
suzyQ
Awesome


Door suzyQ - Woensdag 4 mei 2011, 17:30

He Witches,

Heel herkenbaar!! Toen ik m'n zoontje voor het eerst vasthield was ik al zo ontzettend dankbaar..maar de mens is hebberig, en we besloten al heel snel voor een 2e te gaan. Kon me niet voorstellen dat ik zoiets moois maar 1x zou mogen meemaken! En dat hoeft ook niet, want ben inmiddels 4,5 maand zwanger van de tweede.

Ondanks dat de ergste druk eraf was doordat we al een kindje hadden, was het bijna net zo spannend als de eerste keer. Kon het me niet voorstellen, maar die wachtweken waren net zo k&#%$t*&(* als de eerste keer. Gelukkig heb je afleiding aan je kind!

Dus...ik wens je ontzettend veel succes met je poging!


  __________
34 jaar, kw sinds januari 08, cyste en endo plus man met slecht zaad, 3x iui mislukt, eerste ICSI jul '09 raak!!! Koen geboren op 7-04-10, dec '10 start poging 1 voor een brusje en...zwanger! Thijs geboren op 29-09-11
 


ga naar boven


Geregistreerde gebruikers online (0)
Er zijn momenteel geen geregistreerde gebruikers online.