Hallo meiden,
Ik ben op zoek naar het verschil in de zwangerschapskans bij het volgen van een lang of een kort protocol. Weet iemand van jullie hoe groot het verschil in kans tussen deze twee varianten is of waar ik dit ergens zou kunnen vinden?
Ik heb tot nu toe het lang protocol gevolgd. Ik ben gisteren helaas ongi geworden. Nu zouden we door allerlei redenen (manlief in buitenland, mijn werk en geboekte vakantie) eigenlijk pas weer in juni kunnen starten met een nieuwe poging.
Het ziekenhuis kwam met de suggestie om dan een kort protocol te volgen ipv het lange protocol. Dit zou betekenen dat we wel nog voor die tijd een poging kunnen doen. We zouden dan morgen al weer moeten starten met de Puregon. Ze gaven wel aan dat de zwangerschapskans bij het volgen van het korte protocol kleiner is. De keuze is aan ons.
Weet echt niet wat ik hiermee aan moet. Ik vind een half jaar wachten killing, maar wil natuurlijk wel een poging zou goed mogelijk benutten. Als de kans bij het korte protocol veel kleiner is, vind ik het verstandiger om nog een half jaar te wachten… hoe moeilijk ook!
Aan de andere kant vind ik het idee om direct door te kunnen erg prettig. Heb de afgelopen poging zowel lichamelijk als geestelijk niet heel zwaar gevonden en ben voor mijn gevoel wel weer klaar voor een nieuwe poging. Als de kans niet heel veel kleiner is gaat daar mijn voorkeur naar uit.
Ik zou dus graag weten over welk verschil het gaat. Helaas konden ze mij dit in het ziekenhuis niet vertellen. Kan op internet ook geen percentages vinden.
Kan iemand van jullie mij verder helpen?
Liefs Myrthe

Door
.