Ivf-site.nl, alles over ivf, iui en icsi behandelingen!


[Dinsdag 9 juni '26 - 21:42]

Ga naar de indexpagina  Forum index Ga naar de actieve topics  Actieve topics
Zoeken op het ivf-site forum  Zoeken







Ga naar beneden


Index / Cryo / Cryo tp in eigen cyclus of met medicatie
bavinka
Masterfull
Online!

Door bavinka - Woensdag 18 augustus 2010, 16:56

Hoi,

In oktober gaat we als alles goed is voor een cryo terugplaatsing voor een broertje of zusje voor Sofie. Ik zit in het West Fries Gasthuis met samenwerking van het VU. Wij hebben nog 15 emmies over 5 rietjes. De IVF verpleegkundige van het WFG zei dat de cryo tp in eigen cyclus gebeurd. Nou zat ik te denken, ik heb een onregelmatige menstruatie die variert van 40 tot 70 dagen en lichtelijke PCO. Is het dan wel verstandig om het in eigen cyclus te doen? Ik moet wel aan het eind Pregnyl spuiten maar dat is het enige.

Eind september moet ik dus met de pil stoppen en dan de eerste dag van de menstruatie aan hun doorgegeven. Dan denk ik, dan kunnen ze in oktober wel een terugplaatsing doen (als het natuurlijk goed gaat) maar ik heb nooit een cyclus van 30 dagen.

Is het dus wel verstandig om het in eigen cyclus te doen of maakt het niets uit? Of heb ik helemaal geen keus en is het beleid van het ziekenhuis bindend?

Gr. Bavinka


  __________
30jr. Dochter Sofie uit 1ste ICSI , 14 cryo's, nu bezig met 2e cryo behandeling. 1ste keer niet goed ontdooid.
whitches
Addict
Online!

Door whitches - Woensdag 18 augustus 2010, 19:47

Hoi Bavinka,

Ik zit ook met hetzelfde, ik heb nog maar 1 cryo over, die ligt in Gent. Ik heb ook lange cyclussen, het is 2 maanden goed gegaan 31 dagen, zit nu alweer op 34 dagen. Het ziekenhuis zegt het ook te willen doen in de eigen cyclus, maar mijn gevoel zegt omdat alles al met medicatie is gegaan, ik deze poging ook gestimuleerd wil.

Ik zal maar eens bellen naar het ziekenhuis, dat moet jij ook maar doen !

groetjes Linda


  __________
31 jaar, na 9 behandelingen is Daan op 1 mei 2009 geboren, 30 sep tp in Gent voor een brusje> 2e icsi mislukt, eskimo'tjes niet goed ontdooit. 2012 ons jaar dan??
senna
Realy cool


Door senna - Woensdag 18 augustus 2010, 20:04

Ook ik heb lange cyclussen.
Daarom heb ik aan het begin van de cryo-poging gelijk om clomid gevraagd.
Helaas bleef door de clomid mijn baarmoederslijmvlies te dun.
Die poging hebben we afgebroken en toen een nieuwe ronde begonnen met progynova/progestan. Dat ging goed.
Ga nu aan een nieuwe cryopoging beginnen, ook weer met progynova.


  __________
28 jr, dochter ('08) na 2e ICSI, nu zwanger na 4 TP uit 2 ICSI's
bavinka
Masterfull
Online!

Door bavinka - Woensdag 18 augustus 2010, 20:10

Zie je ik maar me dus wel terecht zorgen. Ik denk dat als ik op dag 11-12-13 een echo krijg voor de dikte het veel en veels te vroeg is. Ik verwacht zelf pas een keer een eisprong rond de 50 dagen. Dan zal het dus een eventuele tp worden in november en niet oktober. Lijkt mij ook dat juist meiden met een extreem lange cyclus gestimuleerd moeten worden om een normale cyclus te hebben van rond de 30 dagen.

Ik ga toch eens bellen want op deze manier kan ik volgens mij dan wel echo's blijven maken in oktober en valt volgens mij dan weinig te zien.

Snap het ziekenhuis ook niet, die hebben een overzicht van 2 jaar dan kunnen ze ook zien dat ik nog nooit regelmatig ben geweest!



  __________
30jr. Dochter Sofie uit 1ste ICSI , 14 cryo's, nu bezig met 2e cryo behandeling. 1ste keer niet goed ontdooid.
stefanie
Masterfull


Deze gebruiker heeft MSN Messenger
Door stefanie - Woensdag 18 augustus 2010, 21:00

hier ook een beetje dezelfde situatie,ik heb wel een regelmatige cyclus van 28-30 dagen
na vele jaren in de mmm te zitten zijn we de trotse ouders geworden van een zoontje die nu 13 maand oud is
we hebben dus besloten om verder te werken aan onze kinderwens.
vandaag hebben we dan terug ons eerste gesprek gehad in het uz gent voor een brusje,we hebben nog 2 cryo's
die zouden terug geplaatst worden in een natuurlijke cyclus.
wie heeft hier nog ervaring mee??
vind het langs de ene kant wel een beetje "raar"
als je gaat voor een verse tp zal ik maar zeggen moet je medicijnen ook om je baarmoederslijmvlies goed dik te krijgen en nu niks nada noppes
ik weet niet goed wat denken,heb er niet zo'n goed gevoel bij


tja ze zullen wel weten wat ze doen zeker

groetjes en liefs
stefanie


  __________
7x icsi,dan 1xicsi met eiceldonatie.ZWANGER. 19/07/09 bevallen van ons zoontje Xenne.sept cryo tp mislukt . wacht op een tp met ecd. 06/09/2011tp 2emmykes met behulp v donoreicellen http://eicelgezocht.spaces.live.com/
 


ga naar boven


Geregistreerde gebruikers online (0)
Er zijn momenteel geen geregistreerde gebruikers online.