Ivf-site.nl, alles over ivf, iui en icsi behandelingen!


[Dinsdag 9 juni '26 - 20:48]

Ga naar de indexpagina  Forum index Ga naar de actieve topics  Actieve topics
Zoeken op het ivf-site forum  Zoeken







Ga naar beneden


Index / Depri, of gewoon een slechte zin? / feel-good tips / ideeen gevraagd!
avtmouse
Godlike
Online!

Door avtmouse - Woensdag 5 mei 2010, 22:06


Hallo meiden,
Het loopt hier niet echt lekker, al een tijdje niet, maar na de laatste mislukte ICSI-poging voel ik me wel erg rot.
Nu probeer ik me er zo goed mogelijk doorheen te slaan, maar het lukt me gewoon niet erg goed.

Bij de vorige behandelingen en pogingen had ik een paar handvatten die goed hielpen om me snel weer goed in m'n vel te doen voelen ( sporten en m'n geluks-dagboekje ). Alleen krijg ik me daar nu maar niet toe.

Inmiddels een afspraak gemaakt met een psycholoog om de handvatten te zoeken en ik ga braaf elke dag een uur wandelen ( dat lukt dan weer wel :-) )

Iemand andere tips / ideeen om beter in je vel te gaan zitten?

Zowiezo misschien wel een goed, positief topic als tegenwicht voor de moeilijke tijden die iedereen hier zo goed kent.

Groetjes, Nans


  __________
40 jaar, 7 jaar MMM: hsg-scan, 2 operaties ivm septum ( tussenschotje ), IUI's, 1x escape IUI, 3 x Icsi, criootje van 3e poging heeft het niet overleefd. wij gaan verder met adoptie!
junior
Masterfull


Door junior - Woensdag 5 mei 2010, 22:21

Pff... daar vraag je wat. :-}
Ik zit hier ook heel erg mee, ik probeer niet teveel na te denken over wat ik niet heb, maar juist wat ik wel heb. Ook probeer ik leuke dingen te organiseren en te doen. Ik merk wel dat dit niet altijd werkt en dat ik nog steeds last heb van sombere buien.

Ik heb niet echt tips, maar jou wandeltip is wel een goeie voor mij.
Ik hoop dat het snel beter met je gaat.. liefs junior


  __________
Afgesloten eileiders.2Xivf 2xcryo in NL. mislukt,1x IVF 1X CRYO Dusseldorf mislukt 4e IVF ZWANGER!!!! 17 aug 2010, mei 2011 uitgerekend!
lief
Godlike
Online!

Door lief - Donderdag 6 mei 2010, 08:18

Hoi,

Hier wat ideeen:
-Na de wandeling met je partner, samen picknicken met mooi weer. Leuk om klaar te maken en te verrassen.
- met je partner naar een kuuroord. ivm kosten hoef je niet per see schoonheidsbehandelingen erbij te nemen, maar gewoon een dag in het zwembad doorbrengen.
- leuke outfit kopen
- nieuw kapsel, of mooi laten verven bij de kapper.
- schoonheidsbehandeling
- massage nemen (of door je liefje?)
- in een lekker bad met een goed boek
- als het mooi weer is, gelijk benutten en een dagje naar het strand, alleen van de spullen inpakken wordt je al vrolijk in het vooruitzicht van een dagje zon zee strand
-BBQ'en na het dagje strand
-je partner verrassen met een leuk cadeautje, waaruit hoop uitstraald voor jullie toekomst (jullie staan dichter bij elkaar) en geef dit voor je samen iets leuks gaat doen.
- afspreken (....Hoe moeilijk ook) om die dagen niet over de behandelingen te praten, maar proberen ongedwongen te genieten van de dag, zodat je niet kan vergeten hoe je was voor de handelingen.
Dit vond ik zelf heel lastig maar het helpt wel om er niet in te verzanden en ook plezier te blijven houden.
- afspreken op welke dag jullie er wel over praten, dit is overzichtelijk voor beide en kunnen er dan rustig voor gaan zitten, zonder dat jeje niet begrepen voelt. Dit is dan het moment om je gevoelens te uitten.

-Bedenk wat je leuk vond voor de behandelingen. De behandelingen hebben vaak zo'n impact op je gesteldheid dat je dit vaak vergeet, en "jezelf" helemaal uit het oog verliest.
- schrijf een kaartje voor je liefje
-enz enz enz.............

Hopelijk kan je hier iets mee?

Enne............Ik ga voor jullie duimen hoor!

Liefs Lief


 
Dani
Addict
Online!

Door Dani - Donderdag 6 mei 2010, 10:58

Nou ik heb niet meer veel toe te voegen aan het lijstje van lief
misschien nog dit:

-vrolijke muziek luisteren en lekker dansen of meezingen
-met een vriendin gaan lunchen (of met je partner)
-een dagje of weekendje weg boeken. Van het googelen op internet krijg je weer leuke ideeën.
-Ja en vooral kijken naar wat je wel hebt...makkelijker gezegd dan gedaan natuurlijk. Het gras lijkt overal groener, maar dat is het echt niet!
-genieten van de natuur

Sterkte ermee!
Dani


  __________
37jr, 5 jaar kinderwens, 2x iui, eerste ivf mislukt, 3 cryo tp allemaal mislukt. Nu verder met ICSI. 26-2 Hoera zwanger!!
pietje
Awesome


Door pietje - Donderdag 6 mei 2010, 16:41

Hoi,

Wat mij heeft geholpen met mijn sombere buien is voetzoolreflexologie.
Het komt heel dicht bij jezelf en kan je rust geven en helpen om dingen los te laten.je krijgt ook meer energie erdoor en dat helpt om de dagen makkelijker door te komen.Meer energie is ook meer bewegen en zin hebben om erop uit te trekken..

pietje


  __________
37jr,dochter uit '04(m.b.v.clomid),nieuwe vriend,9xiui,3x ivf mislukt.1xcryo mislukt.,leo behandeling gehad,weer aan de clomid.26/9/11 zwanger
avtmouse
Godlike
Online!

Door avtmouse - Vrijdag 7 mei 2010, 21:02

Hallo meiden,
Bedankt voor je ideeen.
Niet alles is nu behapbaar, maar een aantal dingen wel.
- weer een shoppen voor nieuwe kleding heb ik eigenlijk wel weer eens zin in.
-Bedenk wat je leuk vond voor de behandelingen is ook wel een goeie. Ook wel een moeilijke, maar daar ga ik wel mee aan de slag.
- weekeindje weg plannen mag ook wel weer eens en misschien moeten we ook maar weer eens naar een concertje... Dat is echt al heel lang geleden.

mbt dagje strand ed: dat vind ik nu net even iets te koud om het ontspannend te vinden :-) Maar als die mooie lente toch weer doorzet is dat zeker een goed idee.

Bedankt voor de tips!

Groetjes, Nans



  __________
40 jaar, 7 jaar MMM: hsg-scan, 2 operaties ivm septum ( tussenschotje ), IUI's, 1x escape IUI, 3 x Icsi, criootje van 3e poging heeft het niet overleefd. wij gaan verder met adoptie!
 


ga naar boven


Geregistreerde gebruikers online (0)
Er zijn momenteel geen geregistreerde gebruikers online.