Ivf-site.nl, alles over ivf, iui en icsi behandelingen!


[Dinsdag 9 juni '26 - 20:43]

Ga naar de indexpagina  Forum index Ga naar de actieve topics  Actieve topics
Zoeken op het ivf-site forum  Zoeken







Ga naar beneden


Index / Ziekenhuizen / onze eerste afspraak in het Erasmus ziekenhuis
kinderwens
Godlike


Door kinderwens - Maandag 7 december 2009, 10:24

Vrijdag was het dan zover, het eerste gesprek in het Erasmus ziekenhuis. We waren redelijk vroeg maar dat stond ook in de brief, afspraken kaart laten maken, door naar de 2e etage en na ons te hebben gemeld bij de balie Voortplanting en Verloskundig, kregen we een nummertje en konden we plaatsnemen in wachtkamer G. Na nog geen 10 min. daar te hebben gezeten waren we al aan de beurt, er waren er wel 2 voor ons, maar die zaten allebei niet in de wachtkamer. Jeetje wat een vragenlijst had die gyn. voor ons, toen bleek dat ons oude ziekenhuis incomplete informatie had doorgestuurd, ze wist niet dat ik al een baarmoederfoto had laten maken, want dat stond niet in de brief, er stond in dat ik 3 x IUI heb gehad en 1 x met hormonen, nou het was 6 x IUI en 1 x zonder hormonen. Toen kreeg ik een inwendig onderzoek en heeft ze me alles laten zien op het echo apparaat. Daarna moesten we gelijk door voor het Gezond Zwanger spreekuur, weer dezelfde vragenlijsten, wegen, meten, bloeddruk enzo. Kijk wat daar uit komt weet je als je goed nadenkt zelf ook wel allemaal, maar het is toch handig. Daarna moest manlief een afspraak maken bij de androloog, voor een sperma analyse en ze gaan een echo maken van zijn testikels, daarna moesten we allebei 4 buisjes bloed laten prikken, en ik moet over 2 weken voor een Cola Screening. Manlief was wel verrast dat ze bij hem nu ook verder gaat kijken, we weten dat het sperma niet van goede kwaliteit is, maar hier kijken ze nog een stapje verder dan het ons oude ziekenhuis. We hebben er echt een goed gevoel bij...We moeten pas 15 jan. terug bij de gyn, zodat ze dan ook alle uitslagen binnen heeft en dan gaan we verder kijken


  __________
30 jr,6x IUI mislukt, 1ste IVF mislukt, 2e IVF testen 4 mei ZWANGER!!!!! 09-01-2011 mama geworden van dochter Romy
pietje
Awesome


Door pietje - Maandag 7 december 2009, 12:10

Hoi kinderwens en partner..

succes met de komende onderzoeken..
groetjes pietje


  __________
37jr,dochter uit '04(m.b.v.clomid),nieuwe vriend,9xiui,3x ivf mislukt.1xcryo mislukt.,leo behandeling gehad,weer aan de clomid.26/9/11 zwanger
anouk78
Godlike
Online!

Door anouk78 - Maandag 7 december 2009, 13:54

Ook namens mij heel veel succes.
Fijn dat je nu zo'n goed gevoel hebt bij het ziekenhuis, dat is toch wel heel belangrijk.
Op naar een geweldig 2010.
Liefs


  __________
31 jaar, na ruim 2,5 jaar, 1 icsi-poging en 3 cryo-tp op 6 oktober 2008 bevallen van onze zoon Cas. 2e icsi-poging en cryo-tp mislukt
girl-lizzy
Addict
Online!

1 x gewijzigd
Door girl-lizzy - Woensdag 10 februari 2010, 21:47

Hoi Kinderwens,

Ik had vanmiddag hier al een reactie geplaatst maar ik lees net dat door een storing deze weg is. Ik weet niet of je al terug had gereageerd?
Zo niet bij deze nog een keer mijn berichtje.

Ik las dat jij ook in het Erasmus zit..Ik ook alleen ben jij net iets verder met de onderzoeken/uitslagen. Wij hebben begin feb. de cola test gehad en krijgen eind feb de uitslagen.
hebben jullie al de uitslagen van de cola test gehad?? Kijken ze dmv de uitslagen hoe het traject gaat lopen?? Of welke en hoeveel med je moet gaan gebruiken??
Hebben jullie in dat gesprek ook te horen gekregen wanneer jullie mogen beginnen??
Ben erg benieuwd hoe dat bij jullie is gegaan...


Zjjn er ook nog anderen die in het Erasmus ziten??

Liefss


  __________
25 jr, april '10 start icsi 1 --> geannuleerd na 1ste fm wegens dreigende overstimulatie , nieuwe poging icsi 1...2juli tp, 14 jul testen!!! ZWANGER!!!!! maart 2011 uitgerekend!!
girl-lizzy
Addict
Online!

1 x gewijzigd
Door girl-lizzy - Donderdag 11 februari 2010, 10:11

.


  __________
25 jr, april '10 start icsi 1 --> geannuleerd na 1ste fm wegens dreigende overstimulatie , nieuwe poging icsi 1...2juli tp, 14 jul testen!!! ZWANGER!!!!! maart 2011 uitgerekend!!
suzyQ
Awesome


Door suzyQ - Donderdag 11 februari 2010, 17:41

Hai Kinderwens,

Wij hebben onze ICSI ook in het EMC gehad, en..meteen raak! Ik moet zeggen dat ik er eerst weinig vertrouwen in had. De onderzoeken die ons vorige ziekenhuis had gedaan, deed het Erasmus weer over. Verder vond ik het ook niet fijn om bij iedere afspraak weer iemand anders te zien, voelde me echt een nummer. Er was, naar ons idee, veel tijdverlies. Maar goed, toen we uiteindelijk tot de ' harde kern' van de zes gynaecologen die de behandelingen doen, doordrongen, toen waren we wel tevreden. Ze waren doortastend en dat was fijn. Nadeel van het Erasmus is dat je bij de punctie weinig pijnstilling krijgt, maar doordat ik de avond van te voren een slaappil van de huisarts had ingenomen, heb ik heerlijk geslapen en ging ik ontspannen de punctie in. Natuurlijk deed het pijn, maar de dokter deed het snel en goed en ze was, net als de verpleegster, heel lief.
In het Erasmus schijnt de kans op cryo's niet zo groot te zijn, ze moeten wel van heel goede kwaliteit zijn willen ze ingevroren worden. Van onze zes embryo's was er maar eentje goed genoeg om terug te plaatsen, de rest is niet ingevroren. Maar die ene is wel meteen blijven plakken!
Al met al zijn wij tevreden over het Erasmus. In ieder geval over het gedeelte dat we bij de zes gynaecologen terecht kwamen. En die tevredenheid komt niet alleen doordat onze eerste ICSI is geslaagd, maar ook doordat de begeleiding bij de punctie enz goed was.

Succes, ik hoop dat het bij jullie net zo goed zal gaan als bij ons!!!

Cola test zegt mij trouwens niets..

gr
Suzanne



  __________
34 jaar, kw sinds januari 08, cyste en endo plus man met slecht zaad, 3x iui mislukt, eerste ICSI jul '09 raak!!! Koen geboren op 7-04-10, dec '10 start poging 1 voor een brusje en...zwanger! Thijs geboren op 29-09-11
carol73
Masterfull
Online!

Door carol73 - Donderdag 24 juni 2010, 06:26

ben reuze benieuwd naar andere ervaringenmet erasmus. Mijn hub gaat daar naar de androloog en nou zat ik te denken om onze volgende poging dan wellicht ook daar te doen. Hoe zit het met de telefonische bereikbaarheid na TP? Kun je altijd terecht bijv,of moet je op speciale tijden bellen? Wie weet meer?

Groetjes Carol


  __________
38 jr, getrouwd 2005, kinderwens sinds 2005, spontane zwangerschap 2007 wonder volgens huisarts, 1 zoon geboren, 1e icsi april 2010 (1 bevruchting, geen cryo´s) mislukt. 2e icsi nov/dec 2011 mislukt want 1 bevruchting was niet goed genoeg voor tp.
kinderwens
Godlike


Door kinderwens - Donderdag 24 juni 2010, 09:27

van wat ik me kan herinneren kan je tussen bepaalde tijden bellen


  __________
30 jr,6x IUI mislukt, 1ste IVF mislukt, 2e IVF testen 4 mei ZWANGER!!!!! 09-01-2011 mama geworden van dochter Romy
girl-lizzy
Addict
Online!

Door girl-lizzy - Donderdag 24 juni 2010, 09:56

Hoi carol73,

Ik zit in het Erasmus. Ik vind dat ze goed bereikbaar zijn; s ochtends 8.00-9.00 en 9.30-12.00 en smiddags 13.30 en 16.00. In het weekend weet ik niet precies.
Ik zelf ben tot nu toe niet helemaal tevreden over het ziekenhuis ( op veel punten ook weer wel hoor ).

1. In het ziekenhuis wisten ze al maanden dat ik pcos had terwijl ze het niet tegen mij hadden gezegd. Bij mijn eerste intake gesprek hadden ze alleen gezegd dat ik er verschijnselen van had. Maanden later zeiden ze dat komt door je pcos.....ohw heb ik dat dan?? ( was mijn reactie).

2.Toen ik kwam voor mijn aller eerste uitgangsecho zeiden ze opeens dat ik nooit had mogen beginnen. Ze hadden een te veel van een verkeerd hormoon gevonden ( uitslag was al een maand bekend ) en dat waren ze vergeten door te bellen terijl ik al 2 weken deca aan het spuiten was . Gelukkig mocht ik uiteindelijk wel door.

3. Ik heb dus pcos en heb veel follikels klaar liggen, té veel. Dan kan je bedenken dat als je ze gaat stimuleren de kans aanwezig is dat er té veel te gelijk gaan groeien. Ondanks dat hebben ze bij mij het normale schema laten volgen...gevolg na 7 dagen puregon spuiten( toen pas mn eerste echo )had ik veeeeeel te veel follikels en waren ze al 20-22mm klaar voor een punctie.....gevolg behandeling stop gezet.
Nu ben ik weer pnieuw begonnen en u hebben ze het schema wel aan gepast. Nu heb ik al na 5 dagen mn eerste echo ( en spuit minder puregon).
Wél was het zo dat ik na 3 weken deca spuiten mn uitgangs echo had. Alles was goed, ik mocht beginnen. Toen keek ze op de lijst en kwam ze er achter dat ze vergeten waren mij er op te zetten. Ik moest dus nog 11 dagen extra deca spuiten voordat ik met de puregon mog beginnen.
Dit doen ze omdat er een maximaal aantal tegelijk mogen starten.

Ze zijn er allemaal wel heel erg aardig en nemen alle tijd voor je. Je moet er zelf gewoon echt boven op blijven....en als je iets niet vertrouwd/er anders over denkt, het egwoon zeggen en niet denken...nou ja wat hun zeggen zal wel goed zijn...want ook hun kunnen fouten maken.
Ik ben wel een beetje een uitzondering met mn mankementen...alles zat een beetje tegen bij mij. Ik zat toen natuurlijk ook in mijn begin fase waarin veel onderzoeken gedaan werden. Bij jouw zijn die dingen al gebeurd.
Mijn vertrouwen is zeker nog niet weg hoor. Al zijn er geen dingen meer die erbij moeten komen.
Al gaat deze poging weer uitkomen op een dreigende overstumilatie en doen ze geen punctie bij mij ben ik weg...want erasmus doet geen punctie boven de 20 follikels ( ongeveer ), hier zat ik vorige keer dik boven. Ik weet dat andere zh het wel aan durven met meer follikels.

Hihi het is een lang verhaal geworden ...niet om je af te schrikken want anders was ik al weg gegaan hoor hihi. Ik weet dat er veel mensen erg enthousiast zijn...het is er altijd druk ;)...suc6 met je keuze!
Als je nog meer wil weten...let me know... Al weet ik niet wat de ervaringen zijn met de punctie/tp....Hopelijk kom ik daar snel achter...ik heb morgen mn eerste fm :).

Kinderwens heeft daar wel ervaring mee....en is nu zwanger....weer een pluspunt dus ;) ( die zijn er namenlijk echt wel hoor hi hi )

Liefs Girl-Lizzy


  __________
25 jr, april '10 start icsi 1 --> geannuleerd na 1ste fm wegens dreigende overstimulatie , nieuwe poging icsi 1...2juli tp, 14 jul testen!!! ZWANGER!!!!! maart 2011 uitgerekend!!
 


ga naar boven


Geregistreerde gebruikers online (0)
Er zijn momenteel geen geregistreerde gebruikers online.