Ivf-site.nl, alles over ivf, iui en icsi behandelingen!


[Dinsdag 9 juni '26 - 22:03]

Ga naar de indexpagina  Forum index Ga naar de actieve topics  Actieve topics
Zoeken op het ivf-site forum  Zoeken







Ga naar beneden


Index / Vragen / Is your body baby friendly
najate
Addict
Online!

Door najate - Zaterdag 14 november 2009, 16:11

Ik wil dit boek halen, maar is dit ook in het nederlands verkrijgbaar en zo ja waar.

xxxxjes.


  __________
23 jaar 1e icsi vroege miskraam, nu spontaan zwanger. 22 december 2010 uitgerekend

Newbee


Door - Zaterdag 14 november 2009, 21:19

Ben het ook aan het lezen. Volgens mij is het niet in NL verkrijgbaar en je kunt het bestellen bij Bol.com. Ik ben al wat dingen tegengekomen die mij wel aan het denken hebben gezet. Hopelijk heb je er wat aan.


gr Cammy


 
miranda75
Addict
Online!

Door miranda75 - Zondag 15 november 2009, 09:50

Is het een beetje te volgen?Ik vind het nl nogal een verschil of ik een engelse film kijk zonder ondertitels of een engels boek moet lezen vol medische termen.
Lijkt mij een erg interessant boek, aangezien ik onbegrepen verminderd vruchtbaar schijn te zijn.


  __________
kinderwens sinds december 2005. 7xIUI:allemaal mislukt 3 ivfpogingen,waarvan 1 afgebroken:allemaal mislukt 1 CRYOpoging:mislukt 1 ICSIpoging:mislukt Nu op naar een hele lege spaarrekening :(

Newbee


Door - Zondag 15 november 2009, 12:39

Is idd een interessant boek met een totaal andere invalshoek dan we hier van de NL medici gewend zijn. De visie wordt hier ook niet echt met open armen ontvangen, al is het AMC wel bezig met ALIFE-studie (naar immunologische oorzaak herhaalde miskramen). Dus voorzichtig lonken we er wel naar...

Je moet wel een redelijk niveau van de Engelse taal beheersen, het is, mede door alle medische termen, best pittig. Ook vind ik de opbouw een beetje onlogisch en is niet alles op mij van toepassing. Dus ik lees datgene wat interessant voor mij is.

Ik doe al zoveel qua leefstijl etc dat ik echt het gevoel heb dat er nog een missing link is vwb de behandeling. Ik ga ook zeker vragen voordat ik begin met eerste cryo of mijn bloed gecheckt kan worden op antistoffen bijv en of ik aspirine kan krijgen. Zo niet dan ga ik ergens anders naartoe om mijn vragen te beantwoorden, of in ieder geval oorzaken uit te sluiten. Eerder komt die cryo er niet in.

gr Cammy


 
miranda75
Addict
Online!

Door miranda75 - Maandag 16 november 2009, 09:38

Hoi Cammy
Ik zit in Dusseldorf en hier hebben ze m'n bloed gechecked op antistoffen.
Dit is ook een van de redenen waarom ik naar het buitenland ben uitgeweken.In Nederland ben ik gewoon onbegrepen verminderd vruchtbaar.Maar in Duitsland werd ik meteen lekgeprikt op van alles en nog wat.De arts was er nl van overtuigd dat er altijd een reden gevonden kan worden waarom het zwanger raken niet lukt.
Helaas is uit al die onderzoeken niks gekomen, maar er is tenminste wél weer het een en ander uitgesloten.
Wat dat betreft blijft Nederland erg achter vind ik.
Hmmm, denk dat ik dat boek toch maar eens ga bestellen, met een medisch woordenboek erbij haha.


  __________
kinderwens sinds december 2005. 7xIUI:allemaal mislukt 3 ivfpogingen,waarvan 1 afgebroken:allemaal mislukt 1 CRYOpoging:mislukt 1 ICSIpoging:mislukt Nu op naar een hele lege spaarrekening :(

Newbee


Door - Maandag 16 november 2009, 15:19

Hey Miranda,

heb vanochtend bij controle ivm miskraam nog prettig gesprek met arts in VU gehad. Hij stond wel open voor mijn vragen en gaf er ook antwoord op. De 1ste en 2e miskraam zijn bij mij niet te vergelijken en daarom dus nog geen duidelijke aanwijzing dat er iets mis is. Snap ik. Van de eerste is de oorzaak nl bekend en van de tweede in dit stadium met zulke lage HCG-waardes mag je aannemen dat het vruchtje toch in aanleg niet goed is. Snap ik ook en accepteer ik ook. Heb wel aspirine meegekregen op eigen verzoek en hoop maar dat dit toch een verschil maakt.

Op overige vragen heb ik ook goede antwoorden gehad. Ben zo wel tevreden. Van mijn baarmoeder (wat ook in het boek staat) weten we inmiddels ook wel genoeg en daar wordt ook door VU rekening mee gehouden gelet op verdere behandeling in zwangerschap.

Dat ik die aspirines heb meegekregen was eigenlijk mijn hoofddoel en dat is gelukt.

gr Cammy


 
Herma
Addict
Online!

Door Herma - Dinsdag 17 november 2009, 21:24

Hoi cammie, Fijn dat ze meewerken. hoe reageerde de arts toen jij asperine wilde. Staan ze daar open voor? Ik lees er veel positieve verhalen over namelijk en wil het ook met mijn arts bespreken. Maar durf niet zo goed op eigen houtje te gebruiken bij mn nieuwe poging.

Thanx


  __________
endometriose is de boosdoener. wachtweken 4e ivf.

Newbee


Door - Dinsdag 17 november 2009, 23:20

Arts reageerde wel ok. Hij had het me al eerder aangeboden, maar toen bleek ik zwanger dus was het geen issue meer. Tweede keer zwanger heb ik er niet eens aan gedacht. Maar heb dus veel gelezen over aspirine, innesteling en miskramen.

Hij zei wel dat de positieve werking niet bewezen was, maar dat maakt mij niets uit. Ik wil het toch proberen. En daar hij het al eerder had aangeboden kon hij eigenlijk niet weigeren.

Ik zou zelf altijd wel overleggen met arts ivm medicatie en zo, maar als ze dit geweigerd hadden was ik ook zelf begonnen. Ik haal ze nu bij de apotheek, maar je ziet ook veel vrouwen die de gewone kinderaspirines van Kruitvat of Bayer 100 mg gebruiken.

Sprak trouwens een collega gister die zijn allereerste kindje heeft verloren met 35 wk vanwege een probleem met placenta (slecht doorbloeding, kindje kreeg dus geen voeding etc)Dit is al een jaar of 30 geleden. En toen al kreeg zijn vrouw bij de tweede die ook dezelfde kant op dreigde te gaan......kinderaspirine!! Toen al!!!

Dus 30 jaar later zijn we nog niet veel verder terwijl er toen kennelijk al eea over bekend was. Vreemd.


Succes meiden. Ik ga slapen. Heb sinds gisteravond heftige naweeen (letterlijk) van mijn miskraam en vannacht geen oog dicht gedaan. Hopelijk lukt het nu wel. De Ibuprofen werkt nog.

liefs Cammy



 
 


ga naar boven


Geregistreerde gebruikers online (0)
Er zijn momenteel geen geregistreerde gebruikers online.