Hey meiden,
Moet even mijn hart luchten...wat een tranen vandaag.
Alsof het nog niet genoeg is dat onze 9de tp weer niet gelukt is, en we naar dusseldorf gaan, heb ik vandaag ook nog een confrontatie met zus gehad.
Ik merkte de laatste tijd al steeds minder betrokkenheid van haar.
Het kwam erop neer dat ze vond dat we toch eens meer moesten gaan kijken naar een toekomst zonder kinderen (om onzelf te beschermen...),dat we eens moesten proberen om niet altijd als we daar zijn over ivf te praten (zeker niet op verjaardagen van de kids
(3 stuks)en sinterklaas...)
en dat ze het te moeilijk vinden om wat te zeggen als het weer eens misgaat....(goh, voor ons niet dan???)
En, oh ja, dat het misschien beter is als ik snel weer hele dagen ga werken (werk even 50%) omdat ik anders toch maar de rest van de middag depressief naar de muren zit te kijken...huh?!Ik heb een
mega strakke planning;
Ik ren via maatsch.werk naar de ontspannende massage, naar de arbo,en via het bos voor een gezonde wandeling, weer terug naar huis omdat ik zo, zo ontzettend moe ben, en ik misschien nog een uurtje kan slapen! En, oh ja, ben ook nog druk met alles regelen voor dusseldorf; Dossier in orde, nog wat bloed prikken, vezekerings toestanden oplossen....en natuurlijk niet te vergeten; OH JA...de negende terugplaatsing is mislukt!! verdriet?
Zo zien de meeste van mijn middagen eruit...
Maar...ZE SNAPT HET WEL!!! mmmm....ik niet meer!!
Wat moet ik hier nu mee??
Heb de ogen uit mijn kop gejankt!! Heb ik het allemaal zo verkeerd gedaan dan? Wat kan en had ik anders kunnen doen??
Ik ben echt even ten einde raad!
liefs, krul

Door