Ivf-site.nl, alles over ivf, iui en icsi behandelingen!


[Dinsdag 9 juni '26 - 21:07]

Ga naar de indexpagina  Forum index Ga naar de actieve topics  Actieve topics
Zoeken op het ivf-site forum  Zoeken







Ga naar beneden


Index / Depri, of gewoon een slechte zin? / zo verdrietig
Touti
Almost in heaven


Deze gebruiker heeft MSN Messenger
Door Touti - Maandag 15 december 2008, 18:20

eigenlijk zouden we donderdag ons planning gesprek met de GYN voor de eerste poging IVF hebben. Eigenlijk al 2 dec maar telkens worden de afspraken verplaatst zo ook donderdag.
Naar een godsonmogelijk tijdstip waarop mijn man niet kon en ook met een andere arts.
Een die mij niet bekend was.

De afspraak kunnen verzetten naar vandaag.
1 uur gewacht het liep uit.

Maar ze begon er gelijk mee dat ze geen ervaring had met endometriose en ze schrok zichtbaar dat ik acenocoumarol gebruik.

Maar goed echo gehad alles is rustig zelfs geen
pcos cystes te zien ik blij dit betekend groen licht.

Maar niets is minder waar ze wilde de planning niet doen, omdat ze niet wist hoe te handelen met de acenocoumarol en welke medicatie ik dan moest hebben.
En hoelang de aceno uit moest werken dus vond ze dat ik toch maar eerst langs de internist moest. Zucht hij heeft groen licht gegeven en mijn eigen GYN wist van de hoed en de rand.
Maar goed ik had zo iets start maar ik zie er zo enorm tegen op en mijn belangrijkste vraag was dat ik zo min mogelijk pijn wenste.
nou ik moest niet zo controle freak zijn dat moest ik los laten.

Daar bleef ze maar in hangen moest maar eens naar de psycholoog en met de vpk praten.

Maar ik kreeg niet de kans om te vertelen dat dat niet zo werkt bij mij, kreeg niet eens de kans om mijn andere vragen te stellen want het was 5 uur en ze moest naar de overdracht.

WEg mijn plannings gesprek omdat er een of andere muts zat die niets van endometriose wist , die in paniek schoot omdat ik bloedverdunners slik. En me liever eerst ziet gaan naar een zieleknijper.
En me mooie praatjes op de mouw laat spelden dat het allemaal wel meevalt.

Maar het valt gewoon niet mee.
Pijn is een reeele angst en zeker als ze je al eens hebben laten zitten met een dosis pijn die echt niet mee viel.

Op dit moment heb ik echt zoeits van laat maar ik heb hier geen zin in, ik wil niet constant voor mezelf op komen en moeten vechten ik wil gewoon gehoord worden, niet zo dodelijk vermoeid zijn.
En gewoon starten mijn lijf is er klaar voor ik was er klaar voor maar nu wordt het zeker 2 maanden uitgesteld.
En ik weet niet of ik me daar voor opnieuw kan opladen ben bijna instaat alles maar uit dit nutteloze lijf wat toch niet werkt te laten halen. Dan kan het gewoon niet meer en dan hoef ik ook niet meer te dromen.

Waarom tref ik toch altijd van die achterlijke artsen en afspraken die verzet worden.


Sorry ben helemaal van slag boos en verdrietig en dat wordt door de lucrin ook nog lekker versterkt

mijn enigste wens is een klein hummeltje een mensje dat ik mag krijgen meer hoef ik niet ik hoef geen tig kindjes eentje maar dan ben ik blij en gelukkig.

Maar zelfs die droom wordt gedwarsboomt door mensen die zeggen het beste met je voor te hebben.
Wanneer het niet zou lukken is het niet anders maar we hebben het nog niet geprobeerd.

ben gewoon even intens verdrietig
en teleurgesteld










  __________
34jr endometriose,pcos, juli verwijdering cyste halve eierstok re, Zwanger 1ste IVF : Mk gehad, Cryotp neg 25-5-09,dusseldorf, ivf 2 mk, na curettage dubb longembolie
Desi
Awesome
Online!

Door Desi - Maandag 15 december 2008, 18:51

Hé Touti
Kan me je verdriet goed voorstellen. Dan ben je er klaar voor en dan mag je eindelijk en dan zit het weer niet mee omdat iemand er gewoon geen verstand van heeft.
Meis heel veel sterkte en houd moed hoor, al valt dat soms niet mee.
gr Desi


  __________
40 jaar. 3x spontaan zwanger 3 x miskraam (06, 07 en 09). 6 x IUI gehad in 2008. Eerste ivf sept. 08 mislukt. Okt 08 gestart icsi, mislukt. 9 feb. bloeduitslag negatief cryo. Icsi poging 2009 mislukt. Laatste cryopoging afgelopen mei mislukt.

Newbee


Door - Maandag 15 december 2008, 19:33

En je mag dat ook zijn, lieve Touti. Wat vervelend hoe alles is gegaan. Snap het ook niet helemaal; je leest toch een dossier van tevoren als arts zijnde? Ik ga als neuroloog toch ook geen patient helpen die komt voor zijn keelamandelen? Ik bedoel maar; ik ben niet anders gewend dan dat de artsen maatwerk willen verrichten. Bij niet 1 vrouw is de situatie hetzelfde dus vereist andere behandeling. En dat je bloedverdunners slikt, daar zijn ze toch ook van op de hoogte?? Vind het vreemd...
Nu zit je er even doorheen, maar hoop dat je snel weer kracht vindt. Om een nieuw gesprek aan te vragen bijvoorbeeld, erop te staan dat je je eigen arts te spreken krijgt (ik loop zelf in het VU, heb steeds andere arts, maar ze zijn wel allemaal op de hoogte van de stand van zaken bij mij) Sterkte en liefs,

Cammy


 
Touti
Almost in heaven


Deze gebruiker heeft MSN Messenger
1 x gewijzigd
Door Touti - Maandag 15 december 2008, 19:47

kreeg net foon van een vriendin en die werkt in hetzelfde zkh, ze adviseerde me morgen gewoon te bellen en vragen om een spoedconsult

ik zal vooral aangeven dat ik zeer op prijs stel als hij me morgen zelf terug gaat bellen.

hoop ik

verder belde mijn man net en die is helemaal niet blij hij wil der ook niet meer spreken of zien. Dus het ligt niet aan mij daar ben ik wel blij om

de tranen zijn op voor nu


  __________
34jr endometriose,pcos, juli verwijdering cyste halve eierstok re, Zwanger 1ste IVF : Mk gehad, Cryotp neg 25-5-09,dusseldorf, ivf 2 mk, na curettage dubb longembolie
daantje54
Awesome
Online!

Door daantje54 - Maandag 15 december 2008, 20:33

Lieve,
Jeetje wat een een nare dag voor je!! Wij hebben ook vaak andere artsen maar gelukkig weten ze precies wat er aan de hand is en als dat niet zo is vragen ze ernaar en geloven ze ons. Ik vind het zo vreselijk als artsen zo met je omgaan. Je bent baas van je eigen lichaam en weet zelf heel goed wat er afgesproken is. Ik neem aan dat je eigen arts alles opschrijft in jullie dossier. Dus andere artsen moeten dat terug kunnen lezen en op kunnen volgen.
Meis ik wens je veel succes en hopen dat je een spoedconsult krijgt met je eigen arts.
gr. Daantje


  __________
29 jr. 22/1/09 5e IUI gehad,4/2 getest en zwanger!!!Uitgerekend op 16 oktober van een zoon. Roan is 20 oktober geboren! Nu spontaan zwanger, 30 oktober bevallen van een zoon, Dion!
ImkeM
Masterfull
Online!

Door ImkeM - Dinsdag 16 december 2008, 10:11

Hoi Touti,

Wat een verhaal zeg. Gauw zodra je weer de energie hebt een gesprek aangaan.
Ze houden echt wel rekening met je als je duidelijk van je laat horen. Je moet ze bellen en specifiek aangeven wat jij wil en vertellen wat je is overkomen en dat je daar echt stuk van bent. Ik weet natuurlijk niet hoe het in jou ziekenhuis aan toegaat. Maar meestal zitten er bij de afspraken balie dames die zich echt wel in jou situatie in kunnen leven. en dan ook snel actie ondernemen of je terug laten bellen.

Maar misschien (ik praat het niet goed hoor) is er in de planning iets mis gelopen waardoor je je eigen gyn niet kreeg. De gyn die je trof moest even snel invallen en dan is een gecompliceerde situatie die anders is als "standaard" ook voor haar moeilijk. En veiligheid voor alles het mag geen experiment worden!!

Ze had alleen zodra ze door had dat ze het niet aandurfde jou gerust moeten stellen, open kaart spelen en vertellen wat ze ging doen om een oplossing te vinden zodat er geen kans verloren zou gaan.

Volhouden hoor!!

Dikke
imke


  __________
39 jaar, MK 2006-> MMM, 6mnd Clomid, 6xIUI, IVF1 mislukt, spontaan zwanger, dochter, nu cryo voor brusje
Touti
Almost in heaven


Deze gebruiker heeft MSN Messenger
Door Touti - Dinsdag 16 december 2008, 14:44

vandaag met VEEEL moeite de ivf poli te pakken gekregen.

de baliemedewerksters wist het ook allemaal niet en vondt het vervelend.
Ze heeft mijn eigen Gyn gesproken en samen gekeken of er ruimte was helaas bij hen niet eerder dan eind januari.
Schoot ik dus weinig mee op.
Maar ze zei erbij dat het niet had mogen lopen zoals het gelopen was en dat er idd ee planning gemaakt had kunnen worden.

Nu was het voorstel van mijn GYN om toch weer bij een andere te gaan en dan de planning te doen.
Zie er tegenop maar ben accoord gegaan omdat het anders dus echt een uitstel van 2 maanden is. En nu alleen een paar dagen verlaat.
Hopelijk krijg ik de 24 als kerstcadeautje de start datum en hopelijk tref ik een arts die wel weet waar ze het over heeft.

Thanks voor jullie geduld hopelijk volgende week meer nieuws



  __________
34jr endometriose,pcos, juli verwijdering cyste halve eierstok re, Zwanger 1ste IVF : Mk gehad, Cryotp neg 25-5-09,dusseldorf, ivf 2 mk, na curettage dubb longembolie
tonka
Addict


Door tonka - Vrijdag 19 december 2008, 17:27

Meissie, dikke digitale knuf voor jou hoor!!


  __________
1ste icsi raak maar het mocht niet zo zijn en eindigde in een miskraam. Tweede icsi: 24 mei TP en 7 juni testen!: ZWANGER!!!!! 10 Februari 2010 uitgerekend: 18-10-2010 is onze Benthe Jasmijn geboren!!

Newbee


Door - Vrijdag 19 december 2008, 17:57

Succes Touti!!

liefs Cammy


 
Touti
Almost in heaven


Deze gebruiker heeft MSN Messenger
Door Touti - Zaterdag 20 december 2008, 17:57

Thanks Cammie en Tonka en de rest.

Op dit moment voel ik dat ik weer de hele wereld aankan.

En het fijnste van alles is dat er rondom me heen zo enorm veel begrip en medewerking is hartverwarmend.

Woensdag aanstaande 24 dec moet ik dus om 9 uur daar zijn.
En ik ben erg gemotiveerd om dit gesprek aan te gaan

Deze week mijn ouders leesvoeders gegeven met betrekking tot IVF die zagen het al gebeuren terugplaatsing en minder dan 9 maanden later opa en oma worden. Heb ze uitgelegd dat er nog veel mis kan gaan en dat het omdat je er zo bewust mee bezig bent erg zwaar kan zijn.

Kijk als je klust en plots blijft je maandelijkse bloeding uit als je regelmatig bent is het anders dan is het vaak ook een verrassing voor je zelf wat ik zo meekrijg.


Maar goed kreeg gelijk te horen dat ze niet achteraf te horen willen krijgen dat het gelukt of mislukt was ze wilden er aktief bij betrokken worden.

Maar goed heb ondertussen ook weer mijn energie terug heerlijk kan weer even doen en laten wat ik fijn vindt :)
Ip zo moe te zijn.

Afgelopen woensdag nog een lucrin spuit van 200 ballen zo de prullenbak in kunnen mikken nouja zonder naald.
Hij lekte dus rap een nieuwe besteld en maar naar de huisarts ondanks dat ik pleeg ben, ik zei tegen de Ass ehm ik heb er een verknalt jij mag deze doen heb ik het tenminste niet zelf gedaan hahahaha.

Nou morgen lekker naar Genk, maandag naar de stad kerstinkopen doen en woensdag de hele dag vrij na het bezoek aan het zkh dus rustig mijn voorbereidingen voor de kerst.
ik moet dus werken met kerst maar ik sta voor beide kerstdagen op resever dus als ik niet hoef te werken heb ik vrij

weer een heel verhaal woensdag wordt vervolgt


  __________
34jr endometriose,pcos, juli verwijdering cyste halve eierstok re, Zwanger 1ste IVF : Mk gehad, Cryotp neg 25-5-09,dusseldorf, ivf 2 mk, na curettage dubb longembolie
 


ga naar boven


Geregistreerde gebruikers online (0)
Er zijn momenteel geen geregistreerde gebruikers online.